Mladší Přípravka 2012-2013

Tým na turnaji v Nové Včelnici Eon Cup 2013

Získali jsme krásné  2.Místo

Poděkování všem zúčastněným na turnaji. Jediný neporažený tým v základní době zápasů.

O první místo museli rozhodnout penalty, které jsme prohráli.

Hráli jsme jako jeden tým. Dařilo se nám vyhrávat osobní souboje, kombinace se zakončením. Základní skupinu jsme vyhráli. V semifinále jsme se utkali s druhým ze skupiny A a s přehledem soupeře přehráli 20:0. Ve finále jsme v poločase ještě vedli o čtyři goly, ale po poločase postuně docházely síly a soupeř stačil dorovnat skóre na 8:8. Přišli na řadu penalty, které jsme prohráli. I tak nemusíme být smutní, vždyť před turnajem nikdo z nás nečekal ani postup ze základní skupiny natož si zahrát vyrovnané finále.